| CariocaAlba a întrebat:

Hey! Eu am o problema mai persoana si sper ca ma puteti ajuta.Am 2 resedinte in parti diferite ale orasului, intr-una am pc, intr-alta am laptop. Cel mai mult stau unde am pc, dar acolo locuiesc si bunicii mei care spre surprinderea mea au inceput sa lucreze pe calculator si acum eu trebuie sa stau dupa ei ca sa pot intra si eu.straight faceNu pot aduce laptopul unde am pc deci am vorbit cu mama si am sprijin financiar pe langa economiile mele, deci as vrea sa imi cumpar un laptop mini Acer Aspire pana in 15 mill sa aiba web, 2 gb cel putin memorie si vreau sugestiile voastre. Sper ca ma puteti ajutahappy. Merci:*[cel mai conv model primeste fundabatting eyelashes]

9 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu am un Acer aspire one de vreo 3 ani si nu am avut probleme cu el pana acum. L-am cumparat cu windowsul pe el si atunci cand e nevoie il formatez direct de pe C.
In plus e f usor de transportat. Eu l-am cumparat cu un fel de husa de piele la el si plec cu el in mana zici ca e caiet.
tine si bateria destul de mult la el.

| Diabl0 a răspuns:

De ce sa iti iei ceva mini si sa dai banii cand poti sa iei ceva "mare" cu bani mai putini chiar si 2gb ram, etc. baga parola, numai intra nimeni =) peace happy

| Diabl0 a răspuns:

Carioca Alba @ Nu sunt deloc greu de transportat, iei o geanta si o pui la umar, eu asa mil car pe al meu, si are cam 1/2 kg.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns (pentru Diabl0):

De unde draq scoti tu juma de kg. Doar Apple are 1kg restul au peste 2, 5 kg, iar cele mini 1, 3kg.

| Diabl0 a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Taci ca devii stupida deja. Problema s-a rezolvat cu mult timp in urma, dar tu batman batman.

| CariocaAlba explică:

Tatu Eugen laptopurile mari sunt greu de transportat si vreau ceva sa nu ocupe loc.multumesc oricumkiss

| CariocaAlba explică:

Hee hee cine devine stupidaa?