| 1123152525 a întrebat:

Hey guys!
Pot face jalibreak pe Iphone 4 cu IOS 5. 1 dar fara sa fac chestia aia cu daca il inchid trebuie sa il deschid cu (programul cu care am facut jalibreak)
fundaaaaaaaaaaaaaaa!
am nevoie neaparat de cydia!
Si dati link cu tutorial sau de unde sa downlodez ala( programul ala)

4 răspunsuri:
| CharlieHarper a răspuns:

Nu poți face decât tethered ceea ce înseamnă că trebuie să conectezi telefonul la PC de fiecare dată când se închide și nici nu s-a anunțat soluție prea curând pentru așa ceva.

| kbej a răspuns:

Trebuie sa iti dai mai intai jos itunes 10 sau 11 nu mai stiu, dar eu am reusit sa mi-l updatez ti-l bagai in calculator deschideai itunes iti aparea nummele dadeai de tot jos si apesi check for updates! Funda?

| 1123152525 explică (pentru kbej):

Acollo iyi da ce IOS ai crying am 5. 1 stiu!

| kbej a răspuns (pentru 1123152525):

Omule asta ii ultima versiune! Nu mai ai cum sa ti-l updatez! Trebuie sa faca aia dela Apple un update! Iti zic eu cand apare 5. 2!