| pqbrunethapq a întrebat:

Hey! Ieri mi-am schimbat parola la wi-fi de pe site-ul acela 192.168.100.1 si am constatat ca pe laptop nu ma pot conecta la internet doar prin cablu nu si prin wi-fi! Cand dau sa ma conectez nu merge si imi apare : Windows was unable to conect to... si cand am dat sa aflu care este "diagnosticul" imi apare : Problem with wireless adaptor or access point.
Am observat ca pe telefon si pe tableta merge, mentionez ca asta este leptopul de pe care am schimbat parola! Cand am intrat pe site mi a dat eroare pe Google Chrome si pe Mozila si nu puteam intra in site, iar pe Explorer mi a dat la fel eroare dar am reusit sa intru.Help me please! Dau fundoi! :***

2 răspunsuri:
| wr3er a răspuns:

Incearca sa resetezi routerul si sa il reconfigurezi.

| pqbrunethapq explică:

Si cum fac asta?