| ZeePinkStar a întrebat:

Am eroarea "problem with wireless adaptor or access point". Mai am un laptop pe care merge internetul. Imi apare reteaua wireless insa nu ma pot conecta la nici una, wifi-ul este on...

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Incearca un update sau o reinstalare a driverului adaptorului wi fi.

| ZeePinkStar explică (pentru supermdmario):

Am incercat. spune ca e instalat corect la partea cu update si l-am dezinstalat si reinstalat si e la fel

| ZeePinkStar explică (pentru supermdmario):

Merci mult de ajutor, de fapt era o problema cu routerul, am vazut cand am incercat sa ma conectez la wifi de pe telefon, am sunat si s-a rezolvat.

| supermdmario a răspuns (pentru ZeePinkStar):

Ok

| gabion10 a răspuns:

S-ar putea sa fie leptopul de vina sunt niste scurtaturi de taste care le gasesti pe net care iti permite sa te conectezi