| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Imi apare ceva in taskbar, dar dispare imediat, arata ca o rotita. Nu imi dau seama ce fel de program este. Ma puteti ajuta sa-i stopez activitatea?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start in run scrie ->msconfig, da click pe tabul Startup si spune-mi ce programe sunt bifate aici.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E posibil sa fie o iconita a activitatii in background al antivirusului sau altceva ce merge in background. Aceea dispare odata cu dezinstalarea acelui program, nu cred ca e motiv de ingrijorare.