| shevchenko a întrebat:

Am o problema la pc, a inceput sa imi ruleze un program "imi clipeste in bara" apare si dispare imediat. Am reusit sa ii fac o poza imi puteti spune cum sa il opresc?
http://imgur.com/fVhvbIE

1 răspuns:
| CNot3 a răspuns:

Este vreun virus sau un soft dereglat.
Virsu(intra in start si cauta control panel, intra la uninstall program si dezinstaleaza acel program pe care nu ti, se lare in regula ex daca ai prograne de gen:pluto TV, Mobizen, Root etc. Funda?
Incearca sa dezinstalesi acel program pe care i-ti intra. Funda?