| Emanuel231 a întrebat:

Hey, imi caut un laptop pana in 4000 de lei, care sa aiba un ecran cu culori cat mai bune pentru ca am neveoie de el la editare foto. Si daca stiti si o varianta care sa vine cu ecran touch ar fi super. Mersi anticipat

1 răspuns:
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Https://altex.ro/......12LUH7021/

Asta e super bun pentru editat, are placa video dedicata, ecran de 17 inch ips, perfect pentru ediat. Are 8gb ram pe viitor ii mai pui tu 8. Acum cred ca asta e best buy, cele pe la vreo 4000 de lei au undeva la 15 inch și gtx 1650, care nu e prea buna la editing.