| deealazar98 a întrebat:

Hey, imi puteti spune si mie cum pot sa pun poze la capitolele dintr-o poveste de pe wattpad?

2 răspunsuri:
| mihaiuni a răspuns:

Dupa ce ai finalizat un capitol, deasupre copertii iti apare poza/video/etc. si apesi pe ce ai nevoie. FUNDA?

| MrsAgniz a răspuns:

Hei. Scuze ca te deranjez. Daca n-ai ce face, ai putea sa te uiti putin la cartea pe care vreau sa o creez? am inceput-o acum cateva zile si vreau ca primele 10 capitole sa le postez cate unul pe zi. Daca vrei, nu est o obligatie. Oricum mersiwinking (cartea mea-> Music Revolution)