| purpleice a întrebat:

Hey,imi trebuie driver pentru placa de sunet.il pot downloada de pe net. daca da, de unde si cum imi dau seama ce fel de driver imi trebuie?

3 răspunsuri:
| traceurpkvictor a răspuns:

Buna! Mai intai intra in Start->Run si scrie devmgmt.msc. Apoi te baga in Device Manager si de acolo intri in "Sound, video and game controllers" si vezi ca prima ar trebui sa fie placa audio. Iar apoi scrii pe Google numele placii si cu siguranta il gasesti.

| Radu231 a răspuns:

Ok ca sa afli ce placa de sunet ai du-te in Start-run-scrie dxdiag(acolo iti apar piesele din calculator).
Dupa ce aflii scrii pe google download ************ sound card driver
BAFTA

| adonnys a răspuns:

Instaleaza Driver easy dai o scanare iti arata ce drivere nu ai instalate le descarci si le instalezi! big grin Funda?