| arlekino78 a întrebat:

Salut pe toata lumea stie cineva de unde pot downloada driver pentru placa video ninvidia fx 5200

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Pentru a recupera drivere necesare PC nostru, tastam in Google Touslesdrivers, in pagina afisata selectam Mes drivers, in pagina afisata cautam aplicatia Maconfig, download si install, dupa instalarea aplicatiei Maconfig ne vom reintoarce in pagina si vom actiona butonul Lancer la Detection va scana computerul si ne va afisa toate Driverele necesare.

| s3v3n7 a răspuns:

Pe nvidia.com