| Ald527893 a întrebat:

Hey,
Merge la televizoarele Vision sa pui muzica de pe telefon?
Si daca merge, cum pot face?
MULȚUMESC FRUMOS!

3 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Eu am Google cast, fiindca am un tv mai vechi nu smart. Posibil sa mearga si la tine

| Ald527893 explică (pentru sweetys):

Apreciez raspunsul.Si cum reusesti sa pui muzica? ma refer la pasii urmati de tine

| sweetys a răspuns (pentru Ald527893):

Google cast se conecteaza la tv prin cablu, si schimbi setarile de la TV la HDMI, si cand intri pe telefon poti sa intri direct pe Youtube, Netflix etc. si de acolo sa te conectezi ca si cum ai face-o pe un smart tv, sau intri in aplicatie si poti sa dai modul oglinda si sa se vada pe TV in timp real tot ce faci pe telefon.