| anonim_4396 a întrebat:

Hey! mi-a fost frica sa imi fac blog pe google, din cauza faptului ca platesc...asa ca mi-am sters si contul si blogul si trebuia sa bifez ca DA, Sunt de acord sa platesc toate ratele sau ceva de genu si mi-e frica! Adica l-am facut si l-am sters. Trebuie sa platesc ceva? Mentionez ca nu am cumparat nimic.

6 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti creezi site-ul/blog-ul cu www.ucoz.ro? Este un sistem simplu, se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine si cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial care iti explica cum te poti inregistra: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Si daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!

| Sid23 a răspuns:

Nu prea cred ca vei plati. Avand in vedere, dupa spusele tale, ca nu ai comandat nimic, nu vad de ce ai plati.:-? acum depinde dupa cat timp l-ai dezactivat.In orice caz vei fi anuntata pe e-mail in caz contrar. [Iti sugerez ca data viitoare cand vrei sa faci un blog sa incerci www.blogger.com ^^]

| Liuuu a răspuns (pentru Sid23):

Pai...pe bolgger l-am facut. dar nu mi-a aparut niciun card ca sa cumpar. stiu ca de obicei cumperi prin card! Sa bagi cod PayPal etc. Deci l-am facut si dupa 3 min. l-am sters laughing

| Sid23 a răspuns (pentru Liuuu):

Atunci mai mult ca sigur ca nu vei plati nimic.

| Liuuu a răspuns (pentru Sid23):

Mersi mult!

| Sid23 a răspuns:

Nu ai pentru ce.^^