| bitsyboom111 a întrebat:

Hey! pe 8 august e ziua mea iar parintii for sa-mi cumpere un cadou special! am de ales dintre o tableta samsung si un iphone 4, nu conteaza pretul, vreau sa stiu care e mai fain si mai bun! voi ce ziceti? pe care sa-l iau? vreau avantaje si dezavantaje! FUNDA+vot

Răspuns Câştigător
| hSh3ad a răspuns:

Iphone 4 - mai mic mai compact si foarte destept.iTunes,memoria foarte mare.
Galaxy Tab- Mare, Android 3.0 Se aseamana cu puterea unui PC.

Dar eu zic ca iPhone!

7 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Samsung galaxy s II iti recomand cu caldura...

tableta o cari tot timpul cu tine? o tableta nu poate fi un telefon dar un telefon poate fi amandoua.samsung are procesor mai mare.ecran mai mare, e foarte subtire.design modern, camera performanta si net rapid...

| yumeee a răspuns:

Jesus, de unde-aveţi atâţia bani.

| zanesiprintese a răspuns:

Daca ai deja un telefon bun, atunci tabletaaaa cu siguranta! alege tableta, alege tabletalaughing

| Trefla a răspuns:

Un vibrator nano tech e mult mai fain

| Bibuu09 a răspuns:

Eu zic tableta e mult mai fainaaa are mai multe aplicatiii si e mult mai performanta tableta decat iphonu are o prietena iphone si nu e asa tare te plictisesti repede funda? pupkiss

| Onitzza a răspuns:

Iphone 4 are de toate chestile este cel mai bun telefon numai ca se poate strica e cam sensibil dar asta e super

| PinkGuy a răspuns:

Si normal ca mai bun e un iphone4 (cadoul perfect)