| Yukiee a întrebat:

Hey! Stie cineva daca exista vreun program online despre cum se lucreaza cu casele de marcat cu touch screen? Am nevoie urgent! Merci!

4 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Nu cred că suportă şi interfeţele touchscreen (programul Sedona) mi-a furat programu MCG am vru să-l pun eu... waiting

| MCG a răspuns:

Sedona este un program de gestiune avansat dar nu stiu daca suporta si interfete touchscreen!

| Yukiee explică:

Ideea e ca vreau sa lucrez in alimentatie publica si pana maine am nevoie sa stiu sa utilizez monitorul touch screen.

| Dănilă_Petrică_1982 a răspuns:

Pentru cine mai este interesat, am dezvoltat aplicatia eGestiune, care are si interfata touchscreen. Mai multe detalii pe http://egestiune.danicode.com/