| crinelaaa a întrebat:

Hey stie cineva un program cum poti sa iti editezi pozele...adica nu fotoshop... ceva de genul mai negru in colturiile pozei, cred ca stiti, dati-mi un stite sau ceva va pup funda*

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Http://pixlr.com/express/
este un program super misto

| Roxana121 a răspuns (pentru Ana_4223):

Si asta e bun happy Taaz imi place ca iti faci make up singura, si alte chestii, freza, etc. happy

| Ana_4223 a răspuns (pentru Roxana121):

Da in fine ea vorbea despre colturi negre in poza, iar taaz n-are nici o legatura cu asta, dar in fine.

E bun taaz, dar e mai mult de make-up si asa mai departe

| crinelaaa explică (pentru Ana_4223):

Mersi e superrr...:*

| Ana_4223 a răspuns (pentru crinelaaa):

Si eu iti multumesc pentru funda si pentru ca iti place programul, sa-l utilizezi sanatoasa!

| Roxana121 a răspuns (pentru Ana_4223):

Da draga am mentionat mai sus, ca e bun pentru make up, si alte chesti...nu mai era necesar sa adaugi koment la adresa mea.
bucurate de funda.

| Ana_4223 a răspuns (pentru Roxana121):

Da stiu ca ai mentionat, dar raspunsul tau a fost nefolositor deorece fata a cerut altceva, desigur ca ma bucur de funda si mai invata gramatica oleaca ca nu strica.

| Roxana121 a răspuns (pentru Ana_4223):

Nu ti-a trecut prin cerebel, gindu ca nu am nevoie de gramatica...o stiu indeajuns de bine, doar ca nu pu-n un valoare pent-u unii ca tine,
Hai ca ti-am ocordat prea mult atentie...ma plictisesti ciao.

| Ana_4223 a răspuns (pentru Roxana121):

Se mai face si acordul intre substantiv si adjectiv.ANALFABETOO

9 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Salut! Folosesc un program de fotoshop minunat, e simplu si are atitea detalii. Cu siguranat te va avantaja si pe tine. Doar ca e nevoie sa te loghezi.
http://www.taaz.com/virtual-makeover#tab=lipstick&piano=red