| oliviaa29 a întrebat:

Acum cateva minute mi-am instalat sweetim si deja m-am saturat de el. L-am sters din add or remove programs si din pc dar tot a ramas pe messenger! crying NU stiu ce sa fac. Funda daca ma ajutati

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru dezinstalarea unui program există mai multe posibilităţi: 1.Start/All Programs/programul respectiv şi Uninstall (dacă are această opţiune).
2.Start/Control Panel/Add or remove Programs/programul respectiv şi dai Remove.
3.My Computer/Local Disk(Chappy/Program Files, clic dreapta pe programul respectiv şi Delete.
4.Foloseşti un program de dezinstalare, gen Revo uninstaller.
5. Dacă nu-ţi reuşeşte cu nici una din cele 4 variante descarcă şi instalează un program numit Unlocker, acesta reuşeşte să dezinstaleze şi programele mai „recalcitrante". Succes şi numai bine!

| soul2soull a răspuns:

Trebuie dezinstalat cu messul oprit si ....recomand dezinstalate programele cu un programel specializat precum revo unnistaler
opreste messuld e tot si incearca sa stergi folderul de la seet im din c:/program files/

| vladsoare a răspuns:

Sweeetim, din ce stiu eu, nu e joc happy sunt acele smyle-uri modificate.
re-install messengerhappy

e greu...parca construim avioane

| 95Cosmin a răspuns:

Reinstaleaza messenger.

| f1r3TiG3R a răspuns:

Verifica la registri si sterge intrarea. e cel mai simplu.

Iar jocu asta nu se merita instalat nici macar intr-un pc de groapa de gunoi.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Pai poti da la programe si functionare, depinde in ce lb ai windows-ul. Apoi cauti acest sweetim si dai dezinstalare, butonul se afla in partea de sus a paginii. Daca ajungi la pasul asta, totul a fi floare la ureche pana se va dezinstala complet. Dupa ce il vei dezinstala, va trebui sa restartezi calculatorul.

| silvershark a răspuns:

Reinstaleaza si messengerul!

| Fuchii a răspuns:

Control panel uninstall: )

| alin503 a răspuns:

Dezinstaleaza si reinstaleaza messinger-ul

FUNDA?

| xXsecretXx a răspuns:

Control panel cauti sweeetim si dai uninstall... funda?