| Anonime a întrebat:

acum cateva zile mi-am instalat programul "Sweetim". si nu stiu cum sa il dezinstalez.l-am si sters pana la urma, dar tot imi apare programul pe fereastra de messenger.[sweetim este un program pentru mess]. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Du-te in C, program file, yahoo si cauta prin folderul ala, trebuie sa-l gasesti! Succes!

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs. Din lista ce-ti va aparea selecteaza "Sweet IM" dupa care click pe Remove.
Succes! happy

| cornel a răspuns:

Ala are si virusi.

dezinstalezi din control panel.

si dupa aceea dezinstalezi si messengerul si in instalezi

| Anonime explică:

Nu il gasesc in Control Panelcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat safac cum ati spus vai dar nu imi merge:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu stiu cum dar si eu il am si nu stiu ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel my simplu este sa dai start cautare/search scrii uninstal sweetim si il gasesti in my multe forme u dai la uninstal sweetim si de acolo vei putea sa dezinstalezi programul.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms ronix

| Irina_6314 a răspuns:

Intra in "start","panou de control","adaugare sau eliminare programe" si il stergi de acolo, Sper sa reusesti.pa:*