| jackie11 a întrebat:

am downloadat de pe aptdoide minecraft si a instalat doua chestiute...jocul propriu zis si inca o aplicatie pe care telefonul nu ma lasa sa o dezinstalez.iar eu asta vreau sa fac...cum o pot dezinstala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este vorba despre un telefon cu Android, atunci mergi in setari / securitate / administratori dispozitiv si verifica ce aplicatii sunt bifate.

Referitor la aptoide. Atentie pentru ca au si aplicatii virusate. Am patit sa descarc cu virusi si noroc cu aplicatia antivirus.

| Negoita_Camelia_2003 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa mi se întâmplă și mie dar nu pot sa o debitez pentru că are acces la blocarea ecranului.

1 răspuns: