| Listar_Gabi_1995 a întrebat:

Hey tpu.....am facut recent un video cu programul - Windows Movie Maker - si am vrut sa il pun pe facebook, dar mi-a aparut ca nu pot pune un video mai mare de 4 MB si ca nu e salvat ca JPG, PNG, GIF, sau TIFF...pot sa il pun daca il salvez ca JPG si sa aiba mai mult de 4 MB?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa acel video cu Picasa.Ti-l salveaza in frmat normal pentru facebook.Eu am facut colaje video din poze cu picasa si mi le-a acceptat facebook=ul.

| MarooPhoenix a răspuns:

Incearca sa il faci la o rezolutie mai mica si o sa vezi ca va mergewinking