| llore3 a întrebat:

am instalat un program si eu aveam google chrome si acu imi apare doar delta search si cand dau pe fila noua imi apare pagina de la chrome si dipare repede si apare delta search. cum pot sa sterg delta search am incercat cu control panel si nu gasesc programu sa ii dau uninstall. funda

Răspuns Câştigător
| KniF3Official a răspuns:

Te duci la Control Panel (panou de Control) la dezinstalare program si acolo trebuie sa gasesti delta search si il stergiwinking bafta