| anonim_4396 a întrebat:

TPU la ce foloseste programul Browserdefender pentru ca din greseala am instalat delta search si cand deschid fila noua imi apare, am incercat din setting si din control panel spuneti-mi ce trebuie sa fac P.S am Windows 7 browser google chrome

2 răspunsuri:
| SamuelTudosa a răspuns:

DAu fundita!

| Stephani404 a răspuns:

Eu zic sa incerci sa gasesti programul cu prbleme si sa il dezinstalezi. Ai mare grija cand instalezi ceva, pentru ca daca nu citesti tot si bifezi fara sa te uiti, iti poti virusa calculatorul dintr-o privire.