| alexgaming100 a întrebat:

am intrat pe twich si am primit acest virus html/crypted.gen... l-am stes si cum imi da acesta eroare de script bat.bing.c.o.m/bat.js... cum as putea sa o rezolv?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

N-ai sters complet virusul si fisierele aferente.
Solutia e sa reinstalezi sistemul.

| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns:

Incearca sa dai calculatorul cu o zi inapoi( inainte de a lua virusul)

| alexgaming100 explică:

Tin sa mentionez ca am si softu deep froze, si teoretic acele erori ar fi trebuit sa dispara.dar nu, am sa instalez windosul, chiar nu inteleg cum am primit acel virus nu am descarcat nimic