| DianaDobritoiu a întrebat:

am o intrebare: am cont de askfm si uneori mai primesc si unele jigniri, nu le pun la suflet si le raspund, dar la 2-3 minute dupa ce am raspuns la intrebare se sterge si intrebarea si raspunsul. De ce oare? Prima data am crezut ca daca stergi tu intrebarea care ai adresat-o i se strerge si persoanei aleia,dar nu e asa am incercat cu o prietena, i-am lasat intrebari si dupa ce raspundea imediat i le si stergeam, dar si dupa 2 zile tot ii apareau. De ce se strerg la mine asa?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil are şi acel site vreun administrator sau "roboţel", care mai cenzurează pe alocuri, ştiu eu.

| K0sti a răspuns:

O tampenie de site!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, evolutia conturilor in ceea ce priveste popularizarea si mediatizarea, au luat o amploare extrem de agresiva.

Pe facebook si alte conturi de socializare, intalnesc frecvent utilizatori care din postarile cu intrebarile din askfm, nu rezulta altceva decat spam.

Forumurile sunt pline de utilizatori care se plang de "deseul" askfm.
Acel site, uneori posteaza in numele utilizatorilor pe facebook, adreseaza intrebari inutile, de aici si faptul ca primesti injuraturi si alte vorbe "crestin" ortodoxe.

Inchide-ti contul askfm, si-ai gasit rezolvarea suprema!