| mcroxx19 a întrebat:

am o intrebare:

Cum pot sa filmez cu bandicam sau cu un program asemanator fara sa imi mearga greu calculatorul
(windows xp)? Adica nu e asas vechi si nu merge rau cand te joci Minecraft dar merge mai greoi nu foarte cand si filmez. E din cauza programului ca am mai auzit ca bandicamul da lag mare sau cel putin pe minecraft. Spuneti-mi va rog cum as putea face sa-mi mearga mai bine sau daca stiti alt program. Dau fumda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Fraps e un program bunicel. Dar toate programele de inregistrat in jocuri iti fac lag atunci cand ai un PC mai slabut.