| Anonimus12345678 a întrebat:

Hey tpu.am o intrebare in legatura cu o placa de baza.am cumparat un asrock z97 pro3 de la media galaxy dar acum vreausa o returnez pt ca nu imi place culoarea(stiu ca suna cam ciudat). daca nu am folosit-o deloc dar am desfacut-o mi-o pot primi? incat timp imi vor da banii inapoi? am citit pe site ca inainte de 31 de zile dupa primire o pot returna.
FUNDA

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa o returnezi in 30 de zile daca asa este politica magazinului. Legal este de 10 zile lucratoare.

1 răspuns:
| Anonimus12345678 explică:

Pe site cat e termenul ca nu am vazut