| MYK3 a întrebat:

am o întrebare, știți voi IPhone, iPod Touch, IPad astea au iMessage, FaceTime etc. pentru comunicare cu alți utilizatori de iDevice'uri
Deci eu nu am pe nimeni in lista si mă cam supara căci nu stiu cum functioneaza, (eu am un New IPad) deci va rog lăsați niste conturi de iMessage, FaceTime (cei cu iPhone/iPad/iPod Touch) ca sa vorbim pe ele
Va rog eu din suflet, primul răspuns cu conturi validare Funda, celelalte vot
Uitati aici contul meu daca nu vreți sa il scrierile la întrebare: robertomike@me.com
Multumesc din suflet

1 răspuns:
| spiridusulVesel a răspuns:

Salut, ai putea sa iti iei acea aplicatie,, chat'' care poate fi folosita si de telefoanele care nu sunt,, smart'' si vei putea vorbi mai usor cu prietenii!