| v1rUsSs a întrebat:

happyAm o problema am un telefon Samsung galaxy i5500 si tocmai ce mi-am activat o extraoptiune la care am 200 mb trafic dar cand intru an market sau pe google ami zice ca n-am net
ma puteti ajuta dau funda happy

5 răspunsuri:
| Seyko a răspuns:

Intri la Setari > Wireless si Retea --> Retele mobile > si bifezi optiunea "Utilizare pachet de date"

Multa bafta!

| v1rUsSs explică (pentru Seyko):

Am bifat roaming de date si utilizare exclusiva retele 2 g dar tot nu merge

| Seyko a răspuns:

Pai cand ai netu' activat trebuie sa iti apara un H in bara de sus.

| shadow21 a răspuns:

Intra la setari wireless si retea si de acolo te descurci

| Maria_Cadis_1995 a răspuns:

Activeaza "date mobile" din bara de sus