| PapushaDeCristaL a întrebat:

Hey TPU...am o problema.nu-mi merge facebook`u imi apare doar partea de sus unde scrie faceboook, acasa, profil...si in jos imi aparae alb nu stiu ce am facut cred ca am apasat pe vreun buton de l-am facut asa si cum as putea sa-l fac sa fie ca inainte?

Răspuns Câştigător
| Snoopyyy a răspuns:

Buna, poti schimba Browserul o fi de la el, baga opera sau mozilla, safarii scrie pe google download opera sau download mozilla si poate iti va merge asahappy

| PapushaDeCristaL explică (pentru Snoopyyy):

Mersi mult draga esti o scumpa ca m-ai ajutat ...eu is cam toata ziua pe facebook si nu stiu ce i-am facut de nu merge si m-am plictisit fara el dar am desc mozila si acolo mergehappybig grin msmsms:*

1 răspuns: