| aaanonim260201 a întrebat:

Am posibibilitatea sa aleg intre Samsung galaxy s II si Iphone 4S...Care credeti ca e mai bun dintre cele doua telefoane? Va rog sa aduceti si linkuri sau argumente(daca puteti)
funda! multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, acum depinde si lace vrei sa il folosesti de ex:
Daca vrei sa folosesti aplicatii si jocuri mai mult iti recomand iPhone 4s deoerece are un rpocesor si un chip-set video "perfect".
Daca doresti sa navighezi pe internet sau folosirea intensiva a unei retele de socializare iti recomand S II din simplul motiv ca are ecranul mai mare decat Iphone'ul.
Ambele sunt smartphone'uri deci daca le folosesti intens te tine bateria maxim o zi jumatate, si doar cu vorbit la telefon maxim 3, in primele luni de utilizare.
Samsung G S II are proasta reputatie ca dupa un timp touch'screen'ul sa i'o ia razna si asta poate implica costuri destul de mari daca nu ai garantie la el.
Deci, asadar si prin urmare, iti recomand iPhone 4S, si Siri'ul este ok dar trebuie sa vorbesti FOARTE bine engleza franceza sau germana (sa ai o pronuntie corecta)deoarece el tot de te va intreba "What do you want to say?" (ce vrei sa spu prin "cuvanutl")si chestii de genul.
Bafta! fundabatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| mrcs a răspuns:

Salut
Am sun Samsung galaxy s II, l-am achizitionat prin vinderea iphonului 3GS
Abia asteptam sa il vand(iPhone 3GS)
Stii de ce?
-Nu poti baga filme...(Android-DA)
-Tot butonezi acel buton si ca de exemplu se pun in bara si ti se consuma bateria
Ti-as sugera sa iti iei Samsung Galaxy S II

| GeorgelCelMare a răspuns:

Eu iti recoman Samsung galaxy S II.Ti-l recomand deorece este mai bun la raportul calitate-pret. Iphone este destul de scump.Nu spun ca nu este performant...da este asa scump deorece poti sa te dai mare cu el.,, Vaaaai eu am Iphone...;;

| JuliusCaesar a răspuns:

Http://www.compari.ro/......p47443143/ aici ai diferentele dintre cele 2, la Apple platesti brand-ul, recomand Samsung galaxy