| WhySoSeriousJOKE a întrebat:

Hey, TPU! As vrea sa imi cumpar o consola dar nu stiu ce sa aleg xbox360 sau PS3?
As vrea raspunsurile unor persoane ce au testat consolele.
Nintendo 3ds,ds, wiiu sau wii nu chiar imi plac.happy

xbox360 sau PS3?sad

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Recomand PS3, asta ca să nu îi bagi banii în buzunaru Microsoft-ului(că nu merită nici un leu la cât de perfizi și mioncinoși îs) și plus de aia PS3 este superior din toate punctele de vedere, deci va rula orice joc vrei.Succes

| WhySoSeriousJOKE explică (pentru DeyCj):

Merci lupusinguratic, PS3 e mult mai tare decat xbox360!happy

4 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Am avut ocazia sa ma joc pe amandoua si sincer ps3 e cu mult peste xbox 360 din toate punctele de vedere.
Te sfatuiesc sa alegi ps3

| RawGrey a răspuns:

PS3 clar deoarece Xbox360 da mult mai multe erori in meniu, este mult mai prost optimizat, mai complicat intr-un cuvant. Xbox360 are jocuri mult mai scumpe deci intre Pc-Ps3-Xbox360, xbox360 are preturi cu 100-150 ron mai mult deci. nu merita. Iti recomand PS3 din tot sufletul. Un an nou fericit!

| Skyreapper a răspuns:

Ps 3 este o consola foarte proasta in comparatie cu xbox sau wii u.