| Intrebatorul022 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon. Momentan eu am un Samsung galaxy J5 si as vrea sa imi iau altul. As vrea sa fie pana in 1500 lei. Mi-ar placea sa aiba camera de spate de mai mult de 10mp si cea de fata de mai mult de 5mp. As vrea deasemenea sa aiba o baterie buna dar sa si arate bine. FUNDA!

5 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Samsung Galaxy A5 2016.

| CPAElites a răspuns (pentru Mihai1810):

Acelasi ****!

| Mihai1810 a răspuns (pentru CPAElites):

A5 2016 e bun, cunosc persoane care il detin si nu au nici cea mai mica problema cu el.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, un Huawei p9 lite daca vrei sa te uiti mai bine la el uitatet aici :http://www.emag.ro/......DYH6R3BBM/