| HappyPebbles a întrebat:

Hey TPU!

Ce ati alege:iPhone sau Samsung Galaxy S III?(argumentati, va rog).

Multumeschappy!

10 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy s3 pentru ca este un brand mai bun decat iphone si are un procesor bun rapid si specificatii mai bune
funda?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa platesti cateva milioane bune pentru brand atunci ia Iphone. daca vrei un smartphone performant ia Samsung.

| Seby90 a răspuns:

Galaxy s3. Urasc Apple.
Good luck.

| rutanklan a răspuns:

Nokia 3310i.

Răspuns utilizator avertizat
| rockmeout a răspuns:

Glaxy S3 garantat.Android e mult mai bun decat Apple, intrucat are mai multe aplicatii, plus ca sunt si gratuite.De aseenea, are si un design mai impresionant.happy

| sweeftw a răspuns:

Samsung Galaxy SIII a depasit cu putin iPhoneul dar trebuie sa ai in vedere ca iTunes este cu mult peste AndroidMarket.

| anne1997 a răspuns:

Samsung Galaxy S III este bun pentru ca are un ecran mai mare dar si pretul e pe masura. Eu as alege iphone, pentru ca nu sunt de acord cu samsungul.

| HappyPebbles explică (pentru anne1997):

La abonamentul la care doresc sa il iau, diferenta dintre ele este de 10 euro, deci nu pretul ar fi o problema...Ideea e care e mai bun si de ce(pentru ca toata lumea zice ca sunt cam la fel...)

| geo9696 a răspuns:

Dintre toate tel [Samsung] s3 mi-a placut cel mai mult deci S III