| NicKy4ev3r a întrebat:

cine imi poate spune daca se poate afla parola de la windows cand vreau sa deschid pc, dau funda plus vot la cel mai explicat si corect rasp.

ps, vreau sa stiu din curiozitate.

Răspuns Câştigător
| G30RG3 a răspuns:

Da se poate, cand eram mic si o suparam pe mama ea imi punea parola la calculator iar eu o spargeam de fiecare.
Imediat cum ai orint PC apesi pe delete incontinuu pana intra in bios apoi dai la security si scoti parola.
Si ca sa o afli din cate tin minte apasam pe F2 incontinuu cand porneam calcularotur pana imi aparea o ceva negru in fata si imi scria niste lucruri apoi selectam Safe mod central si imi intra in sistemul calculatorului unde aparea parola si puteam sa o schimb.winking

3 răspunsuri:
| Frankie a răspuns:

In mod nomal nu. Dar exista un program care iti poate afisa parola, acest program poate fi instalat doar de cel care stie parola.

| NicKy4ev3r explică:

Pt Frankie imi poti spune care e programul care afiseaza parole te rog.

ps, nu vreau sa schimb parola vreau doar sa o afluwinking

| xMaTrIxX a răspuns:

Nu se poate afla dar poti sa iti instalizi din nou windows. mie mi s-a intamplat.