| JonD a întrebat:

Cum as putea sa ii dau de banuit unei fete ca o plac? Cum ar trebui sa ma comport?

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Cuma zis si Numero1, poti flitra cu ea, pur si simplu, ii faci complimente, ii atingi mana, fundul, parul... de exemplu stati unul langa altul pe geam la scoala in pauza, si te joci asa cu parul ei...
Sper ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzz

| Numero1 a răspuns:

Sa o atingi pe mana, fund, par.Sa o complimentezi, sa o faci sa rada, sa o tachinezi, sa o bagi mereu in seama etc

| Flooo02 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa te comporti putin mai dragut cu ea fata de alte fete. Incearca sa vorbesti cu ea despre ce o doare pe ea cel mai mult. Daca o sa iti gasesti cuvintele, o sa se simta din ce in ce mai atrasa de tine deoarece, stie ca tu o poti ajuta. Scuze ca am scris prea mult. Sper sa te ajute.