| Fara a întrebat:

Cum fac sa nu mai imi spuna windows fals. pe windows 7 ultimede? Si ma deranjaza ca daca imi pun si eu o imagine pe desktop [ pe ecran ] imi dispare dupa 10 minute si e numai negru... ce fac?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Windows-ul nu are licenta. Iar restul, nu mai incurajati pirateria.

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Trebuie sa-l activezi genuine.Activeaza-ti Windowsul cu acest activator:

http://fisierulmeu.ro/22IKRKFMYLEU/WindowsActivator-exe.html

Il instalezi, apoi restart,
Si ai Windowsul activat!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Trebuie activator windows.

| Narcis2007 a răspuns:

Foloseste removewatt(cauta pe google) si dupa sa ne zici daca tot asa e

| BlueVik a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul si scoate automatic updates ca el sa nu mai poate face legatura cu cei de Microsoft.big grin

| loma a răspuns:

Hei si eu am aceeasi problema, tu cum ai procedat in final?

| cristian93 a răspuns:

Narcis2007 are dreptate merge la sigur