| Lari02018 a întrebat:

Heii.Stie cineva de ce nu imi sta poza pe ecran?[pun orice poza pe desktop imi sta 10-15 minute apoi e negru] de ce? am windows 7

3 răspunsuri:
| ThEKiDDuTz a răspuns:

Pai da click dreapta pe deskop si personalize, si acolo e unsaved theme (daca vrei sa-ti ramana o singura poza ) si apesi pe unsaved si iti alegi poza dorita.

| NuStiuDeCe a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windowsul, cum ai umblat pe net pe siteuri ti sa deactivat windowsul happy si eu patesc la fel cateodata

| PentruMine a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Reinstaleaza-ti windows-ul.