| MiiAndHimBaiiLove a întrebat:

Cum se face un print screen? Dau funditabatting eyelashes! Si scuze categoriabatting eyelasheskiss

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Uită-te la tastura ta şi vezi un buton oblig cu " Enter " pe care scrie " Print screen ". Apeşi puternic pe el, după te duci în " Paint " şi deschizi imaginea în el, apăsând pe " Ctrl " şi litera " V " în acelaşi timp.Succes.

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai deschizi ce doresti sa fotografiezi, apoi apesi print screen, intri in paint si apesi ctrl+v si apoi salvezi imaginea si gatahappy
Numai bine.

| alinutza90 a răspuns:

Pai apesi pe tasta "Print Screen (SysRq)" de sub tasta "Power" de sus in momentul in care vrei sa faci un print screen. Apoi intrii in Paint si dai "Paste". Si gata!