| Gumadependenta a întrebat:

FUNDA.DECI cand dai print screen. pozele unde se salveaza? sau cam sub ce denumire se salveaza? unde le gasesc?happy. stiam mai de mult da am uitat... dau funda:X [scuze categoria da e cea mai >vizualizata:laughing]

5 răspunsuri:
| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Sall.Dai la My Computer, Documentele lui...(numele la calculator), imaginile mele sau apare un folder separat care scrie imprimanta sau scaner.Bafta

| paynehunter a răspuns:

Apare doar ultima poza pe care ai facut-o te duci in paint si apesi ctrl+v

| lilandy a răspuns:

Dai print screen si trebuie sa le bagi in paint, apesi pe patratul din paint si dai click dreapta, PASTE! Dupa dai save si alegi tu unde sa o salvezi.

| Gumadependenta explică:

Nuuu...am fk mai multe poze... dar nu stiu unde apar!

| cosmin25 a răspuns:

Se apasa butonul PrtScn (adica print screen) pe urma mergi in paint si dai paste. De acolo save as si salvezi fisierul unde vrei(pentru o dimensiune mai mica alege formatul jpg la salvare).