| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

big hug Stiti...m-a mancat undeva si am inceput sa sterg tot din C pentru ca avea o banda rosie jos care exprima ca memoria e plina si cand voiam sa descarc ceva nu ma lasa din cauza ei. in fine, sa trecem peste! Ma gandeam sa dau un restore la laptop, am intrat in Start >All programs > Accessories > System Tools > System Restore, dar cand dau acolo nu pot da click pe "Next" (nu ma lasa) zice : No restore points have been created on your computer's system drive. To create a restore point open System Protection... ce sa fac? sa dau acolo? si daca dau acolo cum fac sa dau un Restore la pc? ca nu apare nimic legat de asta. Ofer funda big grin

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

In C de obicei e instalat windows-ul. Daca ai sters din windows iti recomand sa ti-l reinstalezi.

| Voicu_Ionela_1999 explică (pentru BTWIN):

Si daca nu il reinstalez care sunt riscurile? si altceva nu as mai putea face?

| BTWIN a răspuns (pentru Voicu_Ionela_1999):

Daca nu-l reinstalezi e posibil sa inceapa sa dea erori, sa functioneze greu calculatorul, sa nu iti mai mearga jocurile, sa nu poti instala alte programe.
Din cate stiu eu, nu ai mai avea alta optiune.

| Voicu_Ionela_1999 explică (pentru BTWIN):

Deci daca ii dau Restore tot la fel face? sad ...Mersi frumos big grin

| BTWIN a răspuns (pentru Voicu_Ionela_1999):

Nu te ajuta restore.Npc.

6 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Probabil windowsul ti s-a instalat in D

| Radu1015 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsu