| andreeandreei a întrebat:

de curand mi-am cumparat telefonul Samsung Champ Gt C3300i si nu stiu cum sa imi bag internet am auzit ceva de un cod care il casesc pe spatele router-ului dar nu stiu unde sa bad codul. plz help. thx guys:*

Răspuns Câştigător
| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Si sigur modelul e pe rozrolling on the floor. pai ca oricare alt Samsung intri la conectivity,settings! pe acolo,cauta aplicatia de Wifi, search-iti gasesti routerul daca il ai aprins si este conectat, de ex. ar putea fi WLAN_71 sau W_0001, cand ai gasit wlanul, intorci ruterul su susul in jos si acolo pune Password:*************** aceiasi parola o bagi pe telefon, ai grija sa fie exact ca pe router cu litere mari/mici.

2 răspunsuri:
| dodicuta a răspuns:

Daca vrei internet activeaza-ti extraoptiunea Total5. Uita-te pe http://www.luminileorasului.info/2012/04/vodafone-total-5.html.

| andreeandreei explică:

Felicitari tocmai te-ai ales cu o funtita pentru ca ai ghicit culoarea telefonului laughing multumesc pentru raspuns:*