| andreeandreei a întrebat:

de curand mi-am cumparat telefonul Samsung Champ Gt C3300i si nu stiu cum sa imi bag internet am auzit ceva de un cod care il casesc pe spatele router-ului dar nu stiu unde sa bad codul. plz help. thx guys:*(daca se poate sa fiti cat mai expliciti posibili chiar nu ma pricep la asa ceva big grin)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Are wireless? Pentru ca eu nu am gasit la modelul acela de telefon wireless! Fara wireless nu te poti conecta la internet prin router decat cu cablu ->si aici iti trebuie doar parola de la router pe care o afli daca intri pe Internet Explorer si scrii in bara de cautare adresa http://192.168.1.1
Bafta!