| DeeaFrumushikaTha a întrebat:

Eu sunt noua.Stie cineva cum se foloseste aparatul foto Barbie marca Lexibook...Am cautat pe internet dar nimic. Daca aveti si voi si stiti cum se foloseste spuneti-mi si mie! Plz! Funda! happy

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Http://www.lexibook.com/media/instit/instit-manuals/IM_DJ020serie.pdf

Aici gasesti manualul in limba franceza. Poate ai vreo cunostinta care sa-ti ofere o traducere a celor mai importante functii ale aparatului. In limba romana nu am gasit nicio sursa legata de instructiuni.