| LittleFriend a întrebat:

Îmi puteți spune care are fi cele mai bune tablete grafice până în 500 lei?

4 răspunsuri:
| pci27 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/tablete-grafice/filtre/pret-100-pana-la-500
http://www.evomag.ro/MULTIMEDIA-Tablete-Grafice/ Prețurile diferă, în funcție de performanță. Sunt câteva produse până la 500 lei.

| americanu00334567 a răspuns:

Buna! Eu mi-am luat tableta android in jur de 300 lei de la flanco tableta mea se numeste E-BODA Android 4.1 si e extreeem de buna deci nu are lag merge netul pe ea (evident daca introduci codurile alea din spate la wireless la internet la wi-fi) asa si poti descarca orice de pe net merge rapid merge videoclipurile ai o luna de abonament inclusa pe seenow ai youtube ai facebook (toate astea sunt incluse in tableta de cand ai cumparat-o) deci de la flanco este cea mai buna tableta si cea mai ieftina ai 1 an garantie sau 2 si eu o am de 1 an si nu s-a stricat de fapt chiar am si scapat-o si nu s-a stricat E EXCELENTA sper ca te-am ajutat! happy

| dary01 a răspuns:

Cred ca un serioux ar fi perfect