| Charm a întrebat:

in primul rand SCUZE DE CATEGORIE, si in a doilea rand am nevoie urgenta de un program de grafica, dar care sa fie bun si sa mearga. Ati putea sa imi spuneti ceva programe de grafica? VA rooog, dau funda pentru cel mai bun. puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce grafica la Dragoste si sex?

| Charm explică (pentru anonim_4396):

Auzi daca nu ma poti ajuta atunci vezi-ti de treaba ta. Am postat asta aici pentru ca e cea mai populata categorie. Deci... daca nu ai altceva mai bun de facut decat sa pui intrebari stupide atunci mai bine tine pentru tine si du-te la alte intrebari. straight face straight face straight face straight face straight face