| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... Nu stiu ce am facut unui referat in power point ca acum imi deschide in internet. Cum pot face sa fie la fel?
FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Cand l-ai salvat, l-ai salvat ca si pagina web nu ca si proiect in power point sau ca si prezentare. Incearca sa dai click dreapta si sa-i dai deschide cu... power point si pe urma sa-l salvezi in formatul care trebuie.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

L-ai scris dar nu l-ai salvat undeva.Pe desktop de obicei fac eu asta.

| WtfIdk1969 a răspuns (pentru darrio2007):

Este pe cd
Nu stiu pe ce am apasat si imi deschide in internet
Dau pe "index" si se deschide pagina de internet http://oi62.tinypic.com/hx6fk3.jpg

| K0sti a răspuns (pentru WtfIdk1969):

Pai tu ai pagina web acolo! happy Nu l-ai salvat bine! Salveaza-l ca pps sau ppt!

| hurmuzionut a răspuns:

Poti uploada refereatul pe net sa ma uit la el?