| muziclive a întrebat:

HEY TPU! Punteti sa-mi dati niste marci de camere video? Dar sa fie o camera buna, cu care poti filma bine(sper ca am formulat corect)
Si daca stiti si programe de editat bune...puteti sa-mi dati niste exemple...vreau sa-mi cumpar o camera si un program bun de editat
Va rog indrumati-ma spre ceva bun
Multumesc. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Bloom_McKenzie_1986 a răspuns:

Camera buna, se gasesc la eMAG, in special canonurile sunt bune (zic din expereienta) si daca vrei program de editat, ai camtasia studio 8, super bun si usor de editat pe el, sau Sony vegas, ori Sony studio platinium, care sunt cele mai bune, ---> PENTRU WINDOWS.
Pentru Mac, daca cauti, ai iMovie, FinalCutPro, si mai ai unul cu Key nu stiu cum... Cauti pe google, gasesti bune o gramada ^_^.
Sper sa iti fie de folos, si poate si o fundita? big grin

| muziclive explică (pentru Bloom_McKenzie_1986):

Da.multumesc,chiar m-ai ajutat...happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Buresbista123 a răspuns:

Depinde de ce buget ai, la camera ti as recomanda ceva full hd

Răspuns utilizator avertizat