| r4uL a întrebat:

Hey TPU.ro... aveti idee de ce imi merge microfonul atunci cand intru imi sond record dar atunci cand incerc sa vorbesc [e yahoo messenger nu imi merge? sau funda!

1 răspuns:
| helena_4549 a răspuns:

Atunci cand vb in yahoo.la initializarea apelului o sa-ti apara niste iconitze unde trebuie sa dai next next pana ajungi la finish big grin si ai sa vezi ca o sati mearga.
problema asta o aveam si eu si cand imi apareau iconitele eu le inchideam laughing)