| Summerismine a întrebat:

Hey happy De 2 zile incerc sa-mi deschid id-ul si nu-mi merge, dar pe yahoo imi merge [sa vorbesc pe mess]. Aveti idee de la ce PROBLEMA?

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Unde vrei sa-l deschizi? In browser? Daca DA, atunci ce browser folosesti?
Detalii da-mi!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Summerismine explică (pentru neluL):

Vreau sa-l deschid pe messenger, normal.

| Summerismine explică (pentru neluL):

De aici da, dar pe mess nu...

| neluL a răspuns (pentru Summerismine):

Te mai intreb odata ->>> Ce browser folosesti? Trebuie sa-l stabilesti ca implicit!

| Summerismine explică (pentru neluL):

Cum adica ce browser?

| neluL a răspuns (pentru Summerismine):

Adica: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera...

| Summerismine explică (pentru neluL):

Mozilla Firefox.big grin multumesc oricum. a mers:d mi-am schimbat parolalaughing

| neluL a răspuns (pentru Summerismine):

OK! Cu placere! bye, bye wave

| Patrisia14 a răspuns:

Si mie mi-a aparut tot asa si mi-am resetat parola si acum ma lasa.straight face

| doru86 a răspuns:

Am uitat parola