| HoneyBunny_1636 a întrebat:

Stie cineva daca Sims 3 poate fi instalat si in Local Disk[D:]?
Imi doresc foarte mult sa am jocul dar nu am memorie suficienta. Doar in D am si nu stiu daca merge acolo.Si daca merge Sims 3 in D merg si expansion`urile? De exemplu Sims 3 Late Night. Dau Funda. (:

Răspuns Câştigător
| FuegoJr a răspuns:

Sims 3 merge instalat oriunde, l-am avut si eu pe Local Disk [C:], faza proasta e ca daca e o copie nu iti merge, doar daca este original merge;) Eu asa am patit nu m-a mers si l-am cumparat :D.Ai aici un tutorial cum se instaleaza The Sims 3: http://www.youtube.com/watch?v=9P4fGc6ti8s&feature=related

1 răspuns:
| NoName_5366 a răspuns:

Pai si eu am patit la fel sad... dar mi-am salvat tot ce aveam imi important pe Cd si dupa accea mi-am restartat copmuteru l... e cea mai buna meotda. sau sa iti cumperi un hard disk. :* Fundaa? big grin