| SabinaQueen a întrebat:

Sunt admina principala la o pagin de facebook(eu am creat pagina) si caut admine. Si intrebarea e cum face ca o admina sa dea pagina la altcineva care devine admin/a? Si apropo, nu va dau link-ul de la pagina!

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pai si cum vrei tu ca cineva sa se propuna, daca nici macar nu arati acea pagina?

| soloangel01 a răspuns:

Dai undeva pe la optiuni si este undeva sa faci administrator pe cineva si ii scrii numele acolo etc. Acea persoana primeste o notificare. Am uitat pasii exacti, oricum este undeva pe la obtiuni.